Wersja dla słabowidzących Dziś jest piątek, 23 październik 2020     02:25:46

Dane Urzędu

Numer identyfikacyjny nadany przez ARiMR

063854061

Kod terytorialny

0403012

Rozkład jazdy bus

 

Rozkład jazdy PKS Kobylarnia-Strzelce
Rozkład jazdy MZK

Urząd Gminy Białe Błota

86-005 Białe Błota

ul. Szubińska 7

Sekretariat tel.: 52 323 90 90

Wykaz telefonów bezpośrednich

 

  Wójt Gminy Białe Błota

Maciej Kulpa

 Sekretariat fax: 52 323 90 80

Adres e-mail: sekretariat@bialeblota.eu

Godziny pracy Urzędu Gminy

poniedziałek, środa, czwartek  godz. 7.30 – 15.30

wtorek godz. 7.30 – 17.00,

piątek godz. 7.30 – 14.00

wydział komunikacji:

29.08.2017r czynny do godz.15.3o

05.09.2017r czynny do godz. 15.30

poniedziałek 7.30 - 15.00

wtorek 7.30-16.30

środa - nieczynne

czwartek 7.30 - 15.00

piątek 7.30 - 13.30

wydz.komunikacji ostatnią sprawę przyjmuje 30 min przed końcem urzędowania

Referat Gospodarki Przestrzennej - Środa nieczynny

Biuro meldunkowe, USC i biuro dowodów osobistych w środy czynne od godz.12.00 - 15.30, pozostałe dni czynne jak godziny pracy Urzędu

Administrator strony internetowej

inspektor Andrzej Pasek

tel. 052 323 90 66

andrzej.pasek@bialeblota.eu

 

więcej informacji
Województwo kujawsko-pomorskie Powiat Bydgoski Biuletyn Informacji Publicznej

Katalog firm

17 październik 2016 14:07 II Mistrzostwa Gminy Białe Błota w Judo

II Mistrzostwa Gminy Białe Błota w Judo

W sobotę 15 października 2016 roku w Publicznym Gimnazjum w Białych Błotach odbyły się II Mistrzostwa Gminy Białe Błota w Judo. W zawodach wzięło udział 120 zawodników z klubów: AZS Bydgoszcz, BKS Judo Bydgoszcz, UKS Kodokan Toruń, LKS Szubinianka Szubin, UKS 5 Żnin, UKS 10 Bydgoszcz, PTS Gwardia Bydgoszcz, GKS Olimpia Grudziądz, TKS Judo Toruń, UKS Galeon Gdynia. Organizatorem imprezy był klub AZS Bydgoszcz, Partnerami: Gmina Białe Błota, Publiczne Gimnazjum im. Mariana Rejewskiego w Białych Błotach. Przed turniejem na zawodników czekała niespodzianka w postaci spotkania z przedstawicielami policji z psem, którzy poruszyli temat narkotyków oraz bezpiecznego zachowania się przy obcym psie. Podczas turnieju maskotka gminy czapla rozdawała dzieciom cukierki i turniejowe naklejki. Oprócz medali i dyplomów dzieci otrzymały nagrody rzeczowe od sponsorów.

Wyniki zawodów:

Dziewczęta rocznik 2007 i młodsi

Kategoria 24 kg

1. Marta Mańkowska - Olimpia Grudziądz

2. Maja Dubkowska - BKS Judo Bydgoszcz

3. Patrycja Burzyńska - PTS Gwardia Bydgoszcz

Kategoria 28 kg

1. Eliza Szram - Olimpia Grudziądz

2. Maja Siemieniecka - UKS Kodokan Toruń

3. Malwina Matyas - AZS Bydgoszcz

3. Julia Bielska - UKS Kodokan Toruń

Kategoria 32 kg

1. Oliwia Płocińska - UKS 5 Żnin

2. Dominika Jędrusik - PTS Gwardia Bydgoszcz

3. Barbara Wieczorek - BKS Judo Bydgoszcz

Kategoria 41 kg 

1. Zuzanna Wieczorek - BKS Judo Bydgoszcz

2. Aleksandra Olkowska - UKS 10 Bydgoszcz

3. Maria Krężel - UKS Kodokan Toruń

Kategoria +48 kg

1. Julia Troka - UKS 10 Bydgoszcz

Chłopcy rocznik 2007 i młodsi 

Kategoria 26 kg 

1. Alan Burbo - LKS Szubinianka Szubin 

2. Kacper Lang - LKS Szubiniankak Szubin 

3. Błażej Wasilewski - UKS 10 Bydgoszcz

3. Piotr Wiwtowski - UKS Kodokan Toruń

Kategoria 29 kg

1. Jakub Kalka - LKS Szubinianka Szubin

2. Mateusz Stopa - AZS Bydgoszcz

3. Jakub Olkowski - UKS 10 Bydgoszcz

3. Łatka Kamil - PTS Gwardia Bydgoszcz

Kategoria 32 kg

1. Aleksander Sikorski - UKS 10 Bydgoszcz

2. Paweł Ruszkiewicz - BKS Judo Bydgoszcz

3. Maksym Piekarski - BKS Judo Bydgoszcz

3. Przemysław Stąsiek - Olimpia Grudziądz

Kategoria 35 kg

1. Stanisław Kalisz-Lachowski - UKS Kodokan Toruń

2. Kamil Grabowski - PTS Gwardia Bydgoszcz

3. Antoni Kruszyński - UKS 10 Bydgoszcz

3. Iwan Kobyliński - UKS 10 Bydgoszcz

Kategoria 38 kg 

1. Jakub Tomaszewski - UKS 10 Bydgoszcz

2. Michał Wojciech - PTS Gwardia Bydgoszcz

3. Franciszek Talkowski - UKS 10 Bydgoszcz

3. Marcin Pietrzykowski - AZS Bydgoszcz

Kategoria 41 kg

1. Julian Czerwiakowski - UKS 5 Żnin 

2. Maciej Mlicki - AZS Bydgoszcz

3. Paweł Gniadek - Olimpia Grudziądz

Kategoria 44 kg

1. Kacper Konopacki - UKS 5 Żnin

Kategoria 47 kg

1. Łukasz Wiechciński - UKS 10 Bydgoszcz

Dziewczyny rocznik 2005-2006

Kategoria 34 kg

1. Julita Kurz - AZS Bydgoszcz

2. Maria Wesołowska - UKS 10 Bydgoszcz

Kategoria 38 kg

1. Weronika Kowalska - BKS Judo Bydgoszcz

2. Maja Wilczek - UKS 10 Bydgoszcz

Kategoria 43 kg

1. Malwina Banaszak - AZS Bydgoszcz

2. Karolina Ojewska - UKS 10 Bydgoszcz

3. Natalia Maćkowska - UKS 10 Bydgoszcz

Kategoria 49 kg

1. Alicja Szutenberg - Olimpia Grudziądz

2. Wiktoria Wieczorek - BKS Judo Bydgoszcz

Kategoria +52 kg

1. Aleksandra Nowaczewska - AZS Bydgoszcz

Chłopcy 2005-2006 

Kategoria 32kg

1. Igor Makowski - AZS Bydgoszcz

2. Maksymilian Madej - BKS Judo Bydgoszcz

3. Marcin Leśniewski - LKS Szubinianka Szubin

3. Śliwiński Mikołaj - PTS Gwardia Bydgoszcz

Kategoria 35 kg

1. Bartek Wiwatowski - Kodokan Toruń

2. Szymon Hołomej - UKS Galeon Gdynia

3. Mateusz Golenia - UKS 10 Bydgoszcz

Kategoria 38 kg

1. Konrad Borysiak - Kodokan Toruń

2. Jakub Spławski - LKS Szubinianka Szubin

3. Stanisław Bugalski - AZS Bydgoszcz

Kategoria 42 kg

1. Oskar Krzyżówek - UKS Galeon Gdynia

2. Patryk Ledochowski - PTS Gwardia Bydgoszcz

3. Filip Kośmieja - PTS Gwardia Bydgoszcz

3. Konrad Kłosowicz - UKS 10 Bydgoszcz

Kategoria 46 kg

1. Filip Kośmieja - PTS Gwardia Bydgoszcz

2. Iwo Barciński - PTS Gwardia Bydgoszcz

3. Karol Zająkała - PTS Gwardia Bydgoszcz

Kategoria 50 kg

1. Olaf Poraziński - UKS 10 Bydgoszcz

2. Natan Perlikowski - AZS Bydgoszcz

Kategoria 55 kg

1. Jakub Duszka - UKS 10 Bydgoszcz

2. Mateusz Mikulski - PTS Gwardia Bydgoszcz

 

 

 

 

 

 

Wróć

Kalendarz imprez

Październik 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Galeria

Wyszukaj imprezę

od: do:
Szukana fraza:

Filmy

Musisz zainstalować Flash Player'a oraz włączyć obsługę JavaScript.
Narodowy dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych 2017
Narodowy dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych 2017
Uprowadzenie św.Mikołaja